Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492627
10048
404
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Tempera, karton, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben. 37x49,5 cm 2474628
10049
404
8500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jelzett, felületén törésnyomokkal, 29×28 cm 2474650
10050
404
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett. Sérült (közepén törésnyommal). 29,5x21 cm 2447973
10051
404
8500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcarészlet. Olaj, karton, kartonra kasírozva, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×14,5 cm 2495626
10052
404
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Városrészlet. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 60x44 cm 2495631
10053
404
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 48x68 cm 2497599
10054
404
Csepregi Anita (1985-): Csók Akril, vegyes farost, jelzett, 24x30cm 2411835
10055
404
4800
Cserépy Árpád (1859-1907): Fatörzs (1884.). Ceruza, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 17x23 cm 2489110
10056
404
24000
Csiszár Elek (1932- ): Nádas széle (Balaton). Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. 43x58 cm 2493230
10057
404
Csisztu Mihály (1933-2008) Egri városrészlet. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. Lapszéli kisebb szakadásokkal, kissé foltos. 34x50 cm 2494152
10058
404
14000
Csohány Kálmán (1925-1980): 2 db rajz egy keretben. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 2x29x20 cm 2494163
10059
404
14000
Csohány Kálmán (1925-1980): 2 db rajz egy keretben. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 2x29x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft