Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2409800
10302
404
Szittner László (?-?): Táj. Szénrajz, papír. Jelzett, paszpartuban, 29x24 cm 2494563
10303
404
Szlányi Lajos (1869-1949): Lány libákkal. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 34x43 cm 2494019
10304
404
Szokol Vilibáld (1888-?): vitéz dr. Szathmáry Zoltán nőgyógyász, orvosi szakíró portréja, 1924. Olaj, vászon, jelzett, Szokol Vilibáld autográf ajándékozási soraival. Kartonra varrva, karton sérült, vászon hátsó részén széleinél sérült. Sérült fa keretben, 60x49 cm 2481565
10305
404
Szőnyi István (1894-1960): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, karcolás nyomokkal, 18x22.5 cm 2481570
10306
404
Szőnyi István (1894-1960): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben.15x21 cm 2496527
10307
404
14000
Szőnyi István (1894-1960): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzett, 22x34 cm 2411830
10308
404
9500
Szőnyi István (1894-1960): Csodagyermek. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel és sorszámmal (21/50) jelzett, üvegezett fa keretben, 21x28 cm 2492474
10309
404
Sztronga József (?-?), működött a XX. sz elején: Jézus, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa képkeretben, 40×27 cm 2470610
10310
404
Szyksznian Wanda (1948-): Szeretkezők (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm 2482126
10311
404
Tápai Antal (1902-1986): Anatómiai tanulmány II. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, kissé foltos, 62×42 cm 2494069
10312
404
Töreky Ferenc (1922-2016): Bartók. Ofszet, papír, jelzett. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 46×32,5 cm 2460179
10313
404
Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft