Mizser Pál (1941 - ): Vándor.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, 50x90cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Mizser-Pal-1941-Vandor-Olaj-farost-Jelzett-serult-50x90cm~II2460176
2460176
10207
404
Leírás: Mizser Pál (1941 - ): Vándor.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, 50x90cm
: pelikán_kristóf