Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2448723
10085
404
Gert Fabritius (1940-): Fekete-vörös kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm 2495563
10086
404
9500
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Sárospataki részlet. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Műcsarnok, Bp. raglappal 1958-ból. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x49 cm 2495558
10087
404
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Nagybányai látkép a református templommal. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 23,5x24,5 cm 2493316
10088
404
Charles Farkas (1926-?), szül. Farkas Károly (Farkas István festőművész fia): Csendélet, 1999. Golyóstoll, pauszpapír, 35,5x27,5 cm 2449148
10089
404
24000
Farkas György (1911-1995): Dömösi tájkép.
Vegyes technika, papír, 30 x 42 cm, Jelezve balra lent: Farkas György Dömös. Üvegezett fakeretben. 2492494
10090
404
Feigel Viktor (?-): Őszi színek. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, szecessziós fa keretben, 23×18 cm 2473972
10091
404
26000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, 38,5x30 cm Kis folttal 2473989
10092
404
28000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x28,5 cm Minimális beszakadás a hordozó szélén. 2472500
10093
404
Martina Funder (1953-): Kinderspielplatz (játszótér), 2003. Akril, papír, jelzett, 42×59 cm 2457672
10094
404
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Temetés, fametszet, papír, jelzett, keretben, 19×15,5 cm 2457676
10095
404
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Aratás, fametszet, papír, jelzett, keretben, 15×18 cm 2473888
10096
404
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955), 4 db fametszet: Szeged, Keresztelő Kápolna; Miskolc, Avasi torony; Zsámbék, templomrom; Sopron, Bencések temploma; Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, mind egy kartonra ragasztva. Feltehetően az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Karton széle sérült. 13×10 és 16x10 cm közötti méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft