3 200 Ft
8,65 EUR, 9,41 USD
Iván Szilárd (1912-1988): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100), kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 29×38,5 cm