Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433088
11333
403
6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm 2479892
11334
403
Villeroy & Boch virágos váza, levonóképes, jelzett, kis karcolásokkal, kis kopásnyomokkal, mázhibával, m: 24,5 cm 2460109
11335
403
6 db porcelán alátét Wiestoch látképeivel d: 10 cm 2432877
11336
403
Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz.
m: 7,5 és 7 cm 2432731
11337
403
Japán fedeles cukortartó , fonott bambusz füllel, zománc festett és aranyozott, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 2448329
11338
403
Franz Haas ovális fajansz fali dísztál, egyedi kézzel festett mintával. Máz alatti kék festéssel, jelzett, mázrepedésekkel, a peremén kisebb sérüléssel, 37,5x28,5 cm 2448370
11339
403
Hornsea Contrast angol porcelán fali dísztál, J. C. Van Hunnik (1900-1950) által festett mintával díszített. Barna mázzal, levonóképes mintával, jelzett, kisebb lepattanással, minimális kopással, d: 25 cm 2448382
11340
403
Britannia Designs Dartmouth angol fali dísztál. Részben kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, d: 21,5 cm 2453874
11341
403
Vileroy &Boch teás kanna, csorba, m:13 cm 2441942
11342
403
Schaubach Kunst trombitáló puttó figura, kézzel festett, jelzett, sérült, apró lepattanással, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2441943
11343
403
Kisfiú cicával, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 2383404
11344
403
Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft