Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411753
11285
403
Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm 2458110
11286
403
Hollóházi porcelán süteményes készlet 6+1 db Matricás, jelzett, minimális kopással 2444486
11287
403
3200
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, a rózsákon nagyon apró lepattanással, m: 14 cm d: 17 cm 2444489
11288
403
3200
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, a rózsákon nagyon apró lepattanással, m: 14 cm d: 17 cm 2480197
11289
403
Hollóházi márványmintás porcelán váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2485623
11290
403
3800
2 db Hollóházi népies kakasos porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopással d: 14 cm 2476196
11291
403
Hollóházi virágos tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x39 cm 2485804
11292
403
Hollóházi KISZ Ifjúgárda váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm 2482346
11293
403
Hollóházi porcelán fejű kávéfőző Budapest Parlament KGM. Gépexport felirattal Matricás, jelzett, hibátlan. 20 cm 2482340
11294
403
Hollóházi porcelán csengő- Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2480034
11295
403
Hollóházi porcelán csengő. Matricás, jelzett, hibátlan. 10 cm 2486594
11296
403
Hollóházi csésze, kopott, jelzett, m: 5,5cm, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft