Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2481119
11297
403
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, m: 14 cm d: 17 cm 2485799
11298
403
Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm 2485720
11299
403
Hollóházi porcelán váza és tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. 16 cm 2478686
11300
403
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, kopott, máz hiba, m: 17 cm 2478617
11301
403
Hollóházi váza, kopott, jelzett m:12cm 2478933
11302
403
Hollóházi tortatál, porcelán, jelzett, aranyozott, kopott, d: 30cm 2485613
11303
403
Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal m: 18 cm . 2484027
11304
403
Hollóházi porcelán cukortartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm 2480211
11305
403
Hollóházi porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×10,5 cm 2485474
11306
403
Hollóházi Dunaújváros motívumos, virágmintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 2486495
11307
403
4 db Hollóházi kis korsó, 2 különféle mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2480434
11308
403
Hollóházi MÉH virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm + Hollóházi porcelán "Budapest" tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft