Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441568
11201
403
2200
Zsolnay pillangó mintás porcelán vázácska Kézzel festett, jelzett, minimális hibátlan m: 9 cm 2481122
11202
403
Zsolnay virágmintás porcelán vázácska és pillangómintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, d: 12,5cm 2485715
11203
403
Zsolnay pillangó mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 2479989
11204
403
Zsolnay hajnalkamintás váza, hibátlan, jelzett, m: 27 cm 2473667
11205
403
Zsolnay orchidea mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2476756
11206
403
Zsolnay porcelán orchideamintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2476092
11207
403
Zsolnay Sissy mintás bonbonbier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10x6 cm 2476098
11208
403
Zsolnay Sissy mintás gyertyatartó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2462889
11209
403
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2485713
11210
403
Zsolnay búzavirág mintás porcelán dobozka Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 10x10 cm 2398238
11211
403
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm 2486453
11212
403
Zsolnay Pompadour mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, "GUNDEL" pecséttel, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Pompadour jellegű porcelán csésze, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft