Zsolnay Pompadour mintás csészealj, kézzel festett, jelzett, "GUNDEL" pecséttel, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Pompadour jellegű porcelán csésze, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 10 cm