Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2476041
11213
403
1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett díszdobozban d: 9 cm 2480138
11214
403
Zsolnay birkózó medvék, kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm 2152227
11215
403
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2480164
11216
403
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2485717
11217
403
Zsolnay ülő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 x 14,5 cm 2478601
11218
403
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, apró csorba 9x6 cm 2476027
11219
403
Zsolnay vizet merő lány, alapmázas, jelzés nélkül, hibátlan (az alapmázas Zsolnay fajanszoknál megszokott gyári hibákkal), m:10 cm, 14×15 cm 2480331
11220
403
Zsolnay eozin mázas sas, jelzett, sérült, m: 5,5 cm 2443028
11221
403
Zsolnay rőzse gyűjtögető kisfiú, kézzel festett, jelzett, nyak ragasztott. 16 cm 2441996
11222
403
500
Zsolnay porcelán őzikék, festett, jelzett, restaurált. m: 6 cm 2485535
11223
403
Zsolnay étkészlet. Matricás, jelzett, kisebb hibákkal, leveses tetején belül kis hiánnyal. 2413348
11224
403
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft