Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441977
11309
403
Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2430576
11310
403
Hollóházi magyaros mintás tálka és korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, m:9,5 cm 2453880
11311
403
Hollóházi váza. Matricázott porcelán, jelzett, hibátlan m: 31cm 2482837
11312
403
Gránit porcelán nagy méretű esernyőtartó. Jelzett, hibátlan m: 39 cm 2485618
11313
403
5 db Gránit porcelán kézzel festett tálka. Jelzett, kis kopásokkal d: 13 cm 2442025
11314
403
Kőbányai porcelán medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2359910
11315
403
900
Gránit virágmintás porcelán naqyméretű tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 35 cm + porcelán sótartó és szószos kiöntő, matricás, kopásokkal, 6,5x9 cm, 12x20,5 cm 2480906
11316
403
Kőbányai porcelán Beethoven mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan. 14 cm 2430441
11317
403
Aquincum porcelán II. János Pál pápa magyarországi látogatására készített emléktárgy. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 11 cm 2477905
11318
403
Aquincumi porcelán nyuszi figura, kézzel festett, aquazur mázas, jelzett, hibátlan, terv: Ősz Szabó Antónia m: 9,5 cm 2482322
11319
403
Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm 2442019
11320
403
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró vaspötty és kopás. , m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft