Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480020
11454
403
Rosenthal teáskanna, jelzett, apró kopásokkal. m: 20 cm 2479932
11455
403
Gombos László Torda Erdély porcelán csontos tányér 4 db. Jelzett, kopott. h: 16 cm 2479923
11456
403
Chodao szecessziós porcelán szószos tál, jelzett, kopott, d: 23,5cm 2479920
11457
403
Carl Tielsch Altwasser porcelán szószos tál kanállal, jelzett, kopott, h: 20cm 2479917
11458
403
Schlegelmilch porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 2483601
11459
403
Porcelán tojás, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb repedéssel, m: 20 cm 2482073
11460
403
Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 25 cm 2482094
11461
403
Royal Dux jellegű porcelán ororszlán. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 23 cm 2482100
11462
403
Kínai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2482255
11463
403
Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokkal 10x7 cm 2482273
11464
403
6 db Omnia kávé reklámos retro mokkás porcelán csésze aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. 2483930
11465
403
Kis üveg és porcelán tétel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft