Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478706
11430
403
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x7 cm 2486787
11431
403
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm 2478710
11432
403
Ens porcelán rózsa 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x7 cm 2478713
11433
403
Ens porcelán rózsa 4db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca. 6x4 cm 2478717
11434
403
Ens porcelán rózsás bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2478721
11435
403
Ens porcelán rózsás gyertyatartó 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2478723
11436
403
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12x15 cm 2477615
11437
403
Tejes kancsó, kézzel festett porcelán, kopott, halvány jelzéssel, KPM Berlin. XIX. sz. m: 13 cm 2485768
11438
403
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított 2479473
11439
403
Bavaria tálalók (levesestál, sültes tál, tortatál) Jelzett. Kopott. 2480142
11440
403
Thuringia galambokat etető leány, jelzett, sérült, m: 15 cm 2480146
11441
403
Németjuhász, festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, . m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft