Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480988
11381
403
Kínai porcelán teás készlet, díszdobozban. Hibátlan állapotban 2486808
11382
403
Ilmenau Echt Kobalt tálka, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, 23,5x15 cm 2486419
11384
403
3800
Orosz fajansz teás készlet, 6 személyes, matricás, jelzés nélkül, kisebb lepattanásokkal, kopásnyomokkal 2485482
11385
403
Karlovarsky csehszlovák irizáló, fedeles porcelán bögre. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 12,5 cm 2485089
11386
403
3 db Alföldi porcelán tányér népies virágmintával, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 24 cm 2485093
11387
403
3 db Alföldi porcelán tányér népies virágmintával, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 24 cm 2485022
11388
403
Henneberg porcelán mokkás készlet, 5 személyes, matricás, jelzett, minimális kopással 2445069
11389
403
Royal dux porcelán tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x8,5 cm 2480298
11390
403
Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült 2484040
11391
403
Royal Albert rózsamintás reggeliző készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db-os 2483817
11392
403
Porcelán csibe figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2483897
11393
403
Royal Dux porcelán tigris, kézzel festett, jelzett, kis hibával, h: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft