Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478949
11418
403
3 db vegyes porcelán tányér, kopott, mázrepedt, jelzett: Zzolnay és Kína. 2478772
11419
403
Metzler & Ortoff Ilmenau porcelán kisfiú nyuszival, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2478774
11420
403
Német porcelán figura, sérült, m: 10 cm 2478775
11421
403
Ens pillangók, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 2478777
11422
403
Német porcelán figura, kopott, m: 11 cm 2478779
11423
403
Metzler & Ortoff Ilmenau porcelán Madonna, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2478782
11424
403
Metzler & Ortoff Ilmenau porcelán angyal, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2478788
11425
403
Mini fedeles urnaváza, kopott, jelzett porcelán, m: 12cm 2478794
11426
403
Kalocsai porcelán papucs, jelzett. hibátlan. h: 6,5cm 2478870
11427
403
Bohémia Ausztria Bernard Bloch & Co.Eichwald Porcelán váza, apró kopásokkal, jelzett, m: 30cm 2478277
11428
403
Rosenthal miramar sorozatból tál, matricás, jelzett, kopott, d:28 cm 2478703
11429
403
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft