3 db vegyes porcelán tányér, kopott, mázrepedt, jelzett: Zzolnay és Kí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-vegyes-porcelan-tanyer-kopott-mazrepedt-jelzett-Zzolnay-es-Kina~II2478949
2478949
11418
403
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 3 db vegyes porcelán tányér, kopott, mázrepedt, jelzett: Zzolnay és Kína.
: karap_norbert