Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480156
11442
403
Royal Dux cseh porcelán: Vadász Jelenet, farkas és szarvas, jelzett, restaurált, mázrepedt.
28x14x21 cm 2480161
11443
403
4200
Karl Ens balerina porcelán figura, jelzett, apró kopásokkal. m: 17 cm 2480166
11444
403
Reichenbach díszváza, kobaltkék porcelán aranyozott virágdekorral. Jelzett, apró kopások, m: 23 cm 2481111
11445
403
Gyógyszer vagy ékszer tartó szív alakú, lüszter mázas porcelán dobozka. Jelzés nélkül, hibátlan 8 cm 2481112
11446
403
Gyógyszer vagy ékszer tartó virág mintás porcelán dobozka. Jelzés nélkül, hibátlan d: 6 cm 2482060
11447
403
Cseh Altwien bonbonniere, marticás porcelán, jelzett, kopott, sérült, restaurált. d:12cm, m:8cm
Mitológiai jelenet: Aineiasz hajótörést szenvedett Karthágó partjainál, megismerkedett Dido királynővel, akivel szerelembe esett. 2482376
11448
403
Villeroy & Boch Schramberg (VBS): Puttós dísztányér. Színes mázakkal festett fajansz. Jelzett, apró csorbákkal, d: 19 cm 2486832
11449
403
11 db aranyozott, jelzett, porcelán tányér, lapos. 2486663
11450
403
2 db női figura, jelzett, kopott, apró sérülésekkel. m:23 cm 2486629
11451
403
2 db teás kanna, jelzett. Japán, m: 16 cm, Bavaria, m: 14 cm, kopott. 2486630
11452
403
Minszki porcelán teáscsésze alj 2 db. Kopott. Jelzett. d: 14 cm 2486638
11453
403
Kahla (GDR) retró csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft