11 db aranyozott, jelzett, porcelán tányér, lapos. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/11-db-aranyozott-jelzett-porcelan-tanyer-lapos~II2486832
2486832
11449
403
Leírás: 11 db aranyozott, jelzett, porcelán tányér, lapos.
: nagy_andras