Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2242965
11345
403
Schaubachkunst porcelán furulyázó kisfiú kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 13 cm 2464906
11346
403
2db csésze, 1db alj, porcelán, jelzett, kopott, m:6cm, d: 13,5cm 2465522
11347
403
12 db porcelántányér, jelzett, matricás, apró karcokkal. (6 lapos d: 24cm, 6 mély d:21cm) 2460843
11348
403
Martinroda Bad Doberan porcelán emlékváza hajós mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 2460822
11349
403
Wawel és Wallendorf porcelán cukortartók, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm, 11 cm 2460820
11350
403
Chodziez lengyel porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 11 cm 2462530
11351
403
3 db porcelán: Wedgewood tálka, Aquincum madár jelzetlen cica 2442110
11352
403
2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm 2465425
11353
403
Frankfurt térképével díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x18 cm 2441934
11354
403
Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm 2442342
11355
403
Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással. 2340313
11356
403
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft