Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480150
11321
403
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, apró csorbával, m: 22 cm 2486562
11322
403
Aquincum lány macival, kézzel festett porcelán. Jelzett, kopott. m: 15 cm 2109934
11323
403
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2465430
11324
403
2 db Aquincum porcelán váza. Aquincum és Pannonhalma képével. Matricás, jelzett, hibátlan m: 9 cm 2485728
11325
403
Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:15cm 2442036
11326
403
Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19,5 cm 2453882
11327
403
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2422029
11328
403
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm 2483826
11329
403
Drasche porcelán esernyős nyuszipár, kézzel festett, jelzett, kis lepattanás, d: 5,5 cm 2486591
11330
403
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm 2478956
11331
403
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:20 cm 2412595
11332
403
Kínai porcelán só- és borsszóró, zománcfestett pillangós mintával, XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft