Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2479028
11225
403
Zsolnay virágmintás hiányos készlet, kopott, apró csorba, jelzett.(Leveses tál tető nélkül, köretestál, szószos tál, 6 db levesestányér, 6 db lapostányér, tejkiöntő, cukortartó, teáskanna, tortatál, 4 db süteményes tányér) 2441541
11226
403
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2441963
11227
403
2200
Zsolnay porcelán teás csésze készlet 6 db aljjal. kézzel festett, kis kopásokkal 2442284
11228
403
Zsolnay porcelán hamutartó. Matricás, jelzett kis kopással 11 cm 2411742
11229
403
Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm 2486484
11230
403
Zsolnay Pannonia Sörgyár (Pécsi Sörfőzde) jubileumi poharak, 4 db különféle. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2485708
11231
403
3 db Zsolnay porcelán kis tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 12x8 cm 2476099
11232
403
2200
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 8x8x5cm 2478942
11233
403
Zsolna tortatál, porcelán, jelzett, kopott, d: 29cm 2477839
11234
403
Zsolnay tejszínes kiöntő, kézzel festett porcelán, jeltett: Zsolnay Pécs Ifj. Grünwald Mór Budapest. apró repedéssel. m: 10,5 cm 2477382
11235
403
Zsolnay tejes kiöntő, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 12cm 2477378
11236
403
Zsolnay mokkás kanna, jelzett, kopásokkal. m: 17cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft