Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477373
11237
403
Zsolnay cukortartó, porcelán, kopott, jelzett, m: 10cm 2477368
11238
403
Zsolnay porcelán kulacs. Matricás, jelzett, kopásokkal. 12 cm 2483878
11239
403
Zsolnay porcelán tétel, 3 db: Patikaedény, m: 6 cm, d: 10,5 cm; tálka m: 2 cm, d: 12,5 cm; kistányér, m: 2 cm, d: 19 cm; mind jelzett, mind kopásnyomokkal 2341068
11240
403
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2397627
11241
403
Fischer Emil Budapest mázas fajansz teáskanna. Mázrepedésekkel, fedőn kis hajszálrepedéssel 24x13 cm 2482485
11242
403
Fischer Ignác mokkás csészealj (2 db), korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésekkel. Jelzett. d: 11 cm 2482396
11243
403
Sarreguemines Louis XV mokkás csésze. Jelzés nélkül. Kopott, apró csorba. m: 5 cm, d: 6cm 2481823
11244
403
Sarreguemines virágmintás csészealj, részben kézzel festett, kis lepattanással, d: 11,5 cm 2412541
11245
403
26000
A. Weisse Vienna porcelán tál, távol-keleti stílusú virágos díszítéssel, XIX. sz. vége. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, 33x31 cm 2479310
11246
403
Porcelán kávés kanna, látképpel, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tető bütykén lepattanással, m: 24 cm 2478073
11247
403
Johnson Bros GLENWOOD fajansz lapostányér gyönyörű mázalatti matricás dekorral, 20 cm. Anglia, 1900 körül. apró csorbák, mázrepedések. Jelzett. 2476057
11248
403
Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszába nyomott: Schütz Cilli és máz feletti arannyal: Sopron 1893. Csorbák, repedéssel, karcolások. m: 12cm, d: 30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft