Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2486791
11141
403
2 db Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, 1946. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, kopásnyomokkal, d: 16 cm 2441496
11142
403
Herendi kínai kisfiú figura. Jelzett és apró kopásokkal, konty szépen restaurált. m: 8 cm 2480954
11143
403
Herendi búcsúzkodó juhászok, 1940 körül. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, 22x20,5x9,5 cm 2480943
11144
403
Herendi porcelán jégmadár. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2480938
11145
403
Herendi porcelán fácán. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, 32x17x7,5 cm 2420855
11146
403
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm 2486467
11147
403
Herendi nyuszis porcelán tojás plasztikus virágokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7x10 cm 2462052
11148
403
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2462054
11149
403
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2479901
11150
403
Herendi lovát fékező csikós legény, kézzel festett, jelzett, sérült: kantár egyik szára hiányzik(!), m: 20 cm, h: 19 cm 2482325
11151
403
Herendi porcelán kínai figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 4,5 cm 2482328
11152
403
Herendi porcelán liba figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft