Porcelán Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2465221
11177
403
Herendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 2482270
11178
403
3 db Herendi porcelán tálka klf mintával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 8 cm 2486862
11179
403
5 db herendi virágmintás süteményes tányér, jelzett, kopott. d: 16 cm 2480285
11180
403
3 db Herendi fonott kosár Viktória és Apponyi mintás.Jelzett, hibátlan. d: 9 és 13 cm között. 2485731
11181
403
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x6,5 cm 2485724
11182
403
2 db Herendi porcelán kis csokor, fogpiszkáló tartó. Kézzel festett,jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm, 7 cm 2477360
11183
403
Herendi szamócás áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7 cm, m: 8 cm 2478173
11184
403
Herendi rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, d: 11 cm 2478599
11185
403
Herendi bonbonniere III. osztály, figurális hal formájú fogóval. apró csorba, jelzett, m: 20 cm 2478270
11186
403
Herendi 1943 bonbonier Sopron vármegye címerével (Civitas Fidelissima), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x8x5cm 2476083
11187
403
Herendi ZOVA mintás bonbonniere, jelzett, kopott, m: 6cm 2476087
11188
403
Herendi III. osztály virágmintás tálka, kopott, jelzett, d: 11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft