Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2422375
11303
397
Drasche fésülködő női akt, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm 2420537
11304
397
Eichwald porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, árucímke maradvánnyal, d: 25 cm 2421308
11305
397
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2420723
11306
397
2200
Porcelán babakészlet, aranyszínű festéssel, tálalón Cluj jelzéssel, kopásnyomokkal 2314066
11307
397
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel 2422258
11308
397
Lippelsdorf GDR porcelán rokokó lovashintó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16,5x6x16 cm 2422287
11309
397
Német porcelán asztali óra, mechanikus réz szerkezettel, kissé foltos számlappal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2422103
11310
397
Egyedi festésű Schlegelmilch mokkás csésze két darab. dr. Ludmányné Pataky Panni jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, aranyozott, hibátlan. 2421225
11311
397
Aug Novotny Alt-Rohlau porcelán mély tányér. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d:23,5 cm 2422085
11312
397
Szecessziós, áttört fajansz fali dísz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, egy minimális lepattanással. 30x40 cm 2422137
11313
397
Mokkás csésze aljjal. Müllner A. 1938 jelzéssel egyedi kézi festett, hibátlan. d: 12 cm, m: 9,5 cm 2421418
11314
397
Régi áttért fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, kis hiánnyal. d:24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft