Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2340313
11399
397
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm 2389612
11400
397
2 db Alt Wien Karlsbad (Karlovy Vary) motívumos porcelán bögre, matricásak, jelzettek, kopásokkal, az egyiken hajszálrepedéssel. m: 9 cm, d: 8 cm 2389667
11401
397
22000
Rosenthal porcelán süteményes készlet: füles tálca, jelzett, hibátlan, 30x27,5 cm + 12 db tányér, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, d: 17 cm 2402797
11402
397
Japán mokkás készlet: 6 db alátét, 6 db csésze, kanna fedéllel, tejkiöntő, cukortartó fedéllel. Részben kézzel festett, Made in Japan jelzéssel az alján, kopásnyomokkal. 2383614
11403
397
Antik porcleán teás kanna jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal. 27x20 cm 2402185
11404
397
Bertram furulyázó kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2402575
11405
397
Meisseni porcelán bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 2418854
11406
397
3200
6 db porcelán nyelű réz süteményes kés 17 cm 2393205
11407
397
Egyedi festésű virágos váza. Union porcelán. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2416978
11408
397
Gránit retro porcelán leveses tál, fehér mázas, jelzett, felső peremén apró javításokkal, d: 25 cm, m: 10 cm 2416966
11409
397
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, apró mázhibákkal, 28x40 cm 2416955
11410
397
2200
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, peremén javított, 36x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft