Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2398331
11387
397
24000
Ezüst és fehér mázas teás készlet. Hat személyes, teljes, Jelzés nélkül, kis kopásokkal. 2398520
11388
397
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2414088
11389
397
Fajansz nyelű fa villa és kanál 28 cm 2415438
11390
397
Art deco porcelán táncos figura. kötött szoknyával. Csak a felsőtest. Porcelán mérete 6 cm . Kézzel festett. jelzés nélkül, hibátlan. 2413805
11391
397
Rosenthal nagy méretű porcelán cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sérült, letört a fogója (de visszaragasztható) d: 17 cm 2421511
11392
397
Schütz Cili virág mintás porcelán fajansz fali tál, kézzel festett, jelzett, sérült, repedésekkel, lepattanással, d: 38 cm 2420940
11393
397
Ceramis Sfantu Gheorghe (Sepsiszentgyörgy) porcelán gyertyatartó, plasztikusan rózsákkal díszített, 3 gyertyára kialakítva, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2419469
11394
397
Winterling Bavaria porcelán cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm, d. 8,5 cm 2419606
11395
397
Virág mintás porcelán mécsestartó pár, áttört peremmel, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm, d: 9 cm 2397627
11396
397
Fischer Emil Budapest mázas fajansz teáskanna. Mázrepedésekkel, fedőn kis hajszálrepedéssel 24x13 cm 2386782
11397
397
Alt Wien antik jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal. d: 8,5 cm, m: 6,5 cm 2297577
11398
397
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft