Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418351
11363
397
Porcelán kulacs népies motívummal, matricás, jelzett, m: 11,5 cm 2416043
11364
397
Porcelán fali tányér néptáncos motívummal, Józsa János Korond jelzéssel, kézzel festett, kis kopásokkal, d: 22 cm 2416121
11365
397
Ilmenau porcelán figura, Lorenz Rienck, a porcelángyár szobrászának alkotása (?), eozin mázas, jelzett, kopott, 9x14 cm 2416078
11366
397
Meissen virágmintás porcelán lapostányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2416181
11367
397
2 db kézi festésű kínai teás csésze, aljjal. Hibátlanok. 2416209
11368
397
Holland gyermek tányér Wolters-Noordhoff . Ter Steege. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cmn óó 2416177
11369
397
Szálas tea tartó edény. Kézzel festett, jelzés nélküli porcelán, minimális kopással 13 cm 2416251
11370
397
Royal Bavaria Schloss Mespelbrunn tányér. Levonóképes, jelzett, hibátlan d: 19 cm 2417568
11371
397
Kék, arany, fácán mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2417724
11372
397
Jelzés nélkül térdelő akt. Fehér mázas porcelán. Hibátlan. 30 cm 2417674
11373
397
Azonosítatlan jelzéssel: porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x11 cm 2413319
11374
397
Kovácsoltvas gyertyatartó figurális, gyertyával, rajta Jézus születése jelenettel, 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft