Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2419116
11339
397
Reichenbach porcelán süteményes készlet, tál + 6 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, a tál alján viaszfolttal, 38x15 cm és d: 12,5 cm 2419136
11340
397
Oscar Schlegelmilch porcelán kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 34x23 cm 2419163
11341
397
Martinroda német porcelán áttört tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2419188
11342
397
Kínai fej formájú porcelán bögre. Jelzés nélkül. kis kopásokkal d: 9 cm, m:8,5 cm 2419230
11343
397
Tekerős, retro kávédaráló 20 cm 2417069
11344
397
4400
Villeroy & Boch 6 db-os porcelán tányér/tál készlet (4 különféle méret), levonóképes, jelzettek (Budavári Fortuna Étterem pecsétjével), kis kopással 2418847
11345
397
Sarreguemines XV. Louis fajansz kávéscsésze. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, 11 cm 2418850
11346
397
Sarreguemines Righi fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 23x17 cm 2416664
11347
397
Oscar Schlegelmilch porcelán kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 20,5 cm 2413771
11348
397
Alföldi porcelán pálinkás készlet, kiöntőüveg + 6 db pohár. Matricás, jelzett, kis kopással, a dugó parafa része sérült. 2413373
11349
397
2 db porcelán lány figura, kézzel festettek, az egyik jelzett, kopásokkal, m: 10,5 cm és 12 cm 2416506
11350
397
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6,5x5x4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft