Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2422034
11315
397
Altrohlau két tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d:12,5 cm 2421133
11316
397
Régi szószos kiöntő alátét tányérral. 22 cm 2421635
11317
397
Nagy méretú, kozákot ábárzoló pipa formájú italos üveg. POrcelán. 33 cm 2421770
11318
397
Tirschenreuth hagyma mintás porcelán kávés csészék aljjal 5 db. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 2421774
11319
397
Tirschenreuth hagyma mintás porcelán kdeszertes tányérok 5 db Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2421777
11320
397
Tirschenreuth hagyma mintás porcelán kompótos tálak 5 db Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. d: 13,5 cm 2421798
11321
397
3800
Tirschenreuth hagyma mintás cukortartó és tejkiöntő Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 22 cm 2421794
11322
397
Tirschenreuth hagyma mintás szószos tál Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 22 cm 2421087
11323
397
Ens rózsás kosár. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x6 cm 2421823
11324
397
Tirschenreuth leves és lapos tányérok 6+6 db. Máz alatti kék festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2421806
11325
397
3800
Tirschenreuth hagyma mintás leveses tányér aljjal 5 db. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 2420914
11326
397
Antik görög mintás Hollóházi porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan.14x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft