Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2420342
11327
397
2 db kék mintás kínai porcelán tányér, kézzel festettek, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, d: 20 cm 2420335
11328
397
Kínai rizses tálka, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis kopásnyomokkal, d: 16,5 cm 2420883
11329
397
24000
Josef Strnact porcelán óriás amfora. Kézzel festett, jelzett, a fedő belsején kis sérülésekkel, máshol kopásokkal. 54 cm 2420759
11330
397
Haidinger porcelán kínáló tál, XIX. sz. közepe. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb lepattanásokkal, 30,5x29 cm 2420722
11331
397
Villeroy & Boch Mettlach Rusticana porcelán tál, máz alatti matricás mintával, jelzett, minimális kopással. 32x29 cm 2420201
11332
397
2 db porcelán kínáló tál. Zsolnay d: 27 cm, osztrák d: 26 cm Matricás, kopásokkal 2420073
11333
397
Nagyméretű kínai virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2420103
11334
397
Díszes, jelenetes kínai váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2420122
11335
397
Kínai porcelán tea tartó edény, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 13 cm 2420137
11336
397
2 db kínai porcelán teáscsésze aljjal és fedéllel, kézzel festettek, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2420213
11337
397
Kínai váza. Kézzel festett, jelzett ,hibátlan. 15,5 cm 2420210
11338
397
Wallendorf porcelán áttört virágos készlet: kaspó, kínáló, süteményes kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d:17 cm, 20 cm, 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft