Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2413312
11279
397
Hollóházi retro porcelán csésze készlet 10 csésze, 12 aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2414261
11280
397
24000
Hollóházi porcelán hat személyes mokkás készlet tálcával. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán. 2414259
11281
397
Hollóházi porcelán két személyes teás készlet tálcával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2414258
11282
397
Hollóházi retro porcelán mokkás készlet kiöntő nélkül. Aranyozott, kézzel festett, hibátlan. 6 csésze, aljjal, cukordoboz, tejkiöntő 2402294
11283
397
Aquincum porcelán art deco libák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2416592
11284
397
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2421949
11285
397
Aquincum daru madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm 2421297
11286
397
Aquincum mini róka figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 4 cm 2386542
11287
397
Aquincumi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2420865
11288
397
Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 11 cm 2422146
11289
397
Aquincumi porcelán cipőtisztító kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2386948
11290
397
Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft