Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2420633
11182
397
24000
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis kopásnyomokkal, 25x11,5x20 cm 2386121
11183
397
Herendi indiai kosár mintás, dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra akasztható fém kerettel d: 25,5 cm 2421015
11184
397
Herendi pingvin csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 4 cm 2421952
11185
397
Herendi Shell reklámos tálka. Kézzel festett, jelzett (1941), kopásokkal. 7x8 cm 2416807
11186
397
Herendi porcelán kép, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×2,5 cm 2416824
11187
397
14000
Herendi pávatollas porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2417438
11188
397
Herendi népi mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm 2419668
11189
397
Herendi porcelán pillangó levélen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5x6,5x5 cm 2416917
11190
397
Zsolnay Barocco porcelán lapocska / plakett, kézzel festett, jelzés nélkül, eredeti dobozában, leírással, 4×5,5 cm 2416799
11191
397
26000
Zsolnay eozin mázas zerge, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2418896
11192
397
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan. d: 13 cm, m: 6,5 cm 2419319
11193
397
Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, hibátlan 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft