Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2389736
11206
397
40000
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet: kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, kis kopásokkal 2419221
11207
397
36000
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel. 2419182
11208
397
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáscsészék aljjal, 5 db. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, az egyik aljon lepattanással 2421891
11209
397
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett. 2422213
11210
397
Zsolnay fésülködő női akt tükörrel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 23 cm 2397785
11211
397
Zsolnay art deco fésülködő lány. formaterv Török János. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. Kis kék máz alatti folt a hónaljánál. 24 cm 2383404
11212
397
Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm 2413295
11213
397
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm 2413291
11214
397
Zsolnay futó bárányok. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával. 9x7 cm 2413290
11215
397
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), az egyik madár hátán mázhibával,15×7 cm 2398099
11216
397
Zsolnay porcelán cinke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2363631
11217
397
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), kisebb lepattanásokkal, m:19 cm, h:19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft