Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2421025
11194
397
Zsolnay eozin mázas madár figura. Jelzett, hibátlan. 12 cm, m: 8 cm 2398238
11195
397
15000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm 2341068
11196
397
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2386384
11197
397
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm 2386687
11198
397
3400
Zsolnay virágmintás szószos kínáló, matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 15 cm, m: 12,5 cm 2413348
11199
397
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2422154
11200
397
26000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Männerné), alján mázrepedések, egyébként hibátlan. d:19 cm, m:17 cm 2422388
11201
397
Zsolnay virágmintás porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm 2422383
11202
397
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm 2418910
11203
397
Zsolnay kék virág mintás váza. Mázas, jelzett, hibátlan. d: 13 m. 8 cm 2387675
11204
397
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm 2421967
11205
397
Zsolnay arany és piros mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft