Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2422132
11146
397
Herendi zöld virág mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 8 cm 2420626
11147
397
Herendi virág mintás gyertyatartó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2421326
11148
397
Herendi virág mintás gyufatartó és tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24,5x8 cm 2421146
11149
397
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm 2420664
11150
397
60000
Herendi virágmintás, rózsás mokkás készlet, 6 személyes, cukortartó, kanna, kiöntő, 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyik rózsán kis lepattanással. 2419699
11151
397
Herendi virágmintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 23x17x8 cm 2419152
11152
397
Herendi virágmintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, 35x22x8 cm 2416813
11153
397
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2398364
11154
397
Herendi virág mintás, rózsa díszes kis ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d 7x4,5 cm 2398342
11155
397
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm 2419566
11156
397
Herendi virág mintás porcelán ékszertartó fedéllel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm, d: 7,5 cm 2362499
11157
397
Herendi virágmintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 23×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft