Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2390156
11122
397
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2390126
11123
397
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm 2390111
11124
397
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2419553
11125
397
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, javított, hiányos fedéllel, 10x7,5x4 cm 2421091
11126
397
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2421989
11127
397
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett (1942) kopásokkal, repedéssel d: 15 cm 2421984
11128
397
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett kopásokkal 15x8,5 cm 2416633
11129
397
Herendi Viktória mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 25,5x23 cm 2416502
11130
397
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, javított, kopásnyomokkal, kis lepattanással, d: 7,5 cm 2417190
11131
397
Herendi Viktória mintás, kos fejes kaspó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, kisebb foltokkal, d: 16,5 cm, m: 14 cm 2417444
11132
397
Herendi Viktória mintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, d: 15 cm 2414215
11133
397
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft