Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2414210
11170
397
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 2393207
11171
397
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan 13,5 cm 2363558
11172
397
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm 2421974
11173
397
3200
Herendi kolibri madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2421291
11174
397
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2420855
11175
397
22000
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm 2413833
11176
397
Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm 2414180
11177
397
Herendi lányka a rossz macskával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2414217
11178
397
Herendi malacos lány, kézzel festett, jelzett hibátlan, 13x9 cm 2152227
11179
397
22000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2413289
11180
397
Herendi sárkányölő huszár, kézzel festett, jelzett, sérült: sapkája hiányos 20 cm 2421095
11181
397
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft