Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2386093
11134
397
Herendi VBSO Vieux bouquet de Saxe barokk mintás, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm 2420673
11135
397
Herendi Waldstein mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5x7,5x1,5 cm 2421993
11136
397
Herendi dió mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9x7,5 cm 2417434
11137
397
Herendi petrezselyemmintás porcelán karmos kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2421959
11138
397
Herendi petrezselyem mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm 2417449
11139
397
Herendi petrezselyemmintás porcelán doboz, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16,5×8,5 cm 2386330
11140
397
Herendi kék búzavirág blue garland (PBG) mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 28,5 cm 2402570
11141
397
Herendi fekete virág mintás levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással 24x20 cm 2390118
11142
397
Herendi virágcsokor mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14x11 cm 2421102
11143
397
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2274660
11144
397
Herendi piros virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, repedéssel, kopásokkal, d: 8,5 cm 2419599
11145
397
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel, fedelén plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft