Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418876
11230
397
4600
Zsolnay? fajansz és réz késbakok. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. 4 db 2421144
11231
397
15000
6 db Zsolnay süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egy tányéron repedések, többin mázrepedések. 2420204
11232
397
Zsolnay retro porcelán teás csészék aljjal 4 db .Piros mázas, kopásokkal 2386756
11233
397
3800
Zsolnay porcelán edények (3 db): nagyméretű levesestál (kis repedéssel), húsos tál (lepattanással), só- és borstartó. Jelzettek, kisebb kopásokkal. 2415521
11234
397
6 db Zsolnay teás csésze alátét + cukordoboz + tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2415536
11235
397
6 db Zsolnay mokkás csésze + cukordoboz + tejszínkiöntő + 5 db kis és süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2391716
11236
397
36000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2402590
11237
397
11000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett , kevés kopással. Egy alátét hiányzik 2417002
11238
397
3800
Zsolnay porcelán mélytányér, 6 db, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2402656
11239
397
7 db Zsolnay - Hüttl Tivadar jelzett mokkás csésze alátét. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 10 cm 2419728
11240
397
Zsolnay egyedi kék és sárga mintás süteményes tányérok, 6 db. Matricásak, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, az egyik szélén apró lepattanásokkal, d: 15 cm 2257578
11241
397
Zsolnay porcelán süteményeskészlet, hiányos, 1 db tálca, 5 db kistányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm, 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft