Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2421976
11254
397
Hollóházi hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13,5 cm 2418990
11255
397
Hollóházi "art deco" kakas. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 14 cm 2402646
11256
397
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. m: 21 cm 2411726
11257
397
36000
Hollóházi porcelán étkészlet. Kézzel festett, jelzett, néhány apró lepattanással, egy tányéron repedés, egyiken kis hiány. 2421219
11258
397
Hollóházi kardos futó sakk figura. Kézzel festett, jelzés nélküli, félig biszkvit figura. Hibátlan. 13 cm 2419435
11259
397
Hollóházi kottát olvasó hölgy, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm 2422130
11260
397
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:28 cm 2413356
11261
397
Hollóházi porcelán térdelő akt, fehér mázas, jelzés nélkül, alján kis lepattanással, m: 29,5 cm 2420925
11262
397
Hollóházi hölgy kottával porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal és apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2358066
11263
397
Hollóházi porcelán nyaklánc és fülbevaló szett. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. Medál mérete 4,5 cm 2422325
11264
397
Hollóházi rózsamintás amfora váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm 2416204
11265
397
Hollóházi porcelán márványmintás mini váza, kézzel írt "Tréfás Olimpia labdarúgás I. 1971." felirattal, hibátlan, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft