Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2423051
11351
397
Kalocsai virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 2414198
11352
397
30000
Myotts Country Life angol porcelán teás és süteményes készlet, 12 db tányér + 12 db csésze aljjal + kanna + cukortartó + kis kiöntő. Levonóképes, jelzett, néhány apró mázrepedéssel. 2408632
11353
397
Porcelán galamb pár, kézzel festett, Schwarza jelzéssel, hibátlan, m: 6 cm, h: 8,5 cm 2417206
11354
397
3400
Hutschenreuther Hotel 2 személyes porcelán csésze és tálka készlet, fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 2417453
11355
397
Német porcelán ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm 2417287
11356
397
Virágmintás porcelán edény, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanással, d: 13 és 21 cm 2417392
11357
397
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm 2416912
11358
397
Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm 2418014
11359
397
Royal Satsuma kínai porcelán urnaváza fedéllel, részben kézzel festett, sérült, repedésekkel, m: 31,5 cm 2418325
11360
397
Szószos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm, h: 14,5 cm 2418318
11361
397
Ens kakadu, kézzel festett, jelzett, farkánál sérült és hiányos, m: 13 cm, h: 12 cm 2418361
11362
397
Lippelsdorf porcelán pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 19 cm, h: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft