Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2413318
11375
397
Korytniczy kék gyógyvizes pohár. Porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 13 cm 2413281
11376
397
3800
Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott. 2413293
11377
397
Lengyel porcelán urna, kézzel festett, jelzett, apró kopással m: 27 cm 2413292
11378
397
Rosenthal virágmintás porcelán lábas dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×11×4 cm 2413294
11379
397
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2415208
11380
397
Moritz Zdekauer sültes / felvágottas tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 25x35 cm 2413296
11381
397
CDC porcelán lanton játszó hölgy, m: 16 cm 2414318
11382
397
Japán szacuma váza párban. 11cm, 15 cm Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 2413842
11383
397
Ékszerdoboz furulyázó kisfiúval díszített Bavaria porcelán. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, hibátlan 11x12 cm. 2318619
11384
397
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2414302
11385
397
Gránit fajansz süteményes tál, salátástál, vajtartó tető nélkül. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. h: 40 cm, d: 22 cm 2319230
11386
397
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft