Rosenthal virágmintás porcelán lábas dobozka, matricás, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-viragmintas-porcelan-labas-dobozka-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-12C39711C397~II2413292
2413292
11378
397
Leírás: Rosenthal virágmintás porcelán lábas dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×11×4 cm