Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2386345
11242
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tálka, matricás, jelzett, minimális kopással. 14x12 cm 2415088
11243
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2416792
11244
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 2416949
11245
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, lila színben, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 5,5 cm 2420935
11246
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan d:15,5 cm 2420932
11247
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan d:15,5 cm 2420918
11248
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonniere. "Pillangó", matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm 2420907
11249
397
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm 2421113
11250
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan 14x12 cm Kézzel festett, jelzett. hibátlan. 2421115
11251
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. matricás, jelzett, hibátlan 20 cm 2421116
11252
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan 20 cm 2420930
11253
397
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan 14x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft