Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-bonbonniere-Pillango-~II2420918
2420918
11248
397
Leírás: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonniere. "Pillangó", matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm
: pelikán_kristóf