Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2421962
11291
397
3400
Aquincumi királylány és béka királyfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2422193
11292
397
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2414222
11293
397
Aquincum angyalkás gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm 2382113
11294
397
Aquincum porcelán szív alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 6,5 cm 2416577
11295
397
Aquincumi porcelán süteményes készlet, 6 személyes. Részben kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, minimális kopással. 2421980
11296
397
Drasche cubash mintához hasonló mintájú hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 13x10 cm 2421970
11297
397
Drasche arany női fejes hamutartó. Kézzel festett, jelzett (Horn A) kopással 10x8 cm 2421188
11298
397
Drasche porcelán mozsár törővel, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 10 cm, h: 12 cm 2394021
11299
397
Drasche porcelán boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 cm 2402183
11300
397
Drasche porcelán jegesmedve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2401549
11301
397
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2422029
11302
397
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft