60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Herendi virágmintás, rózsás mokkás készlet, 6 személyes, cukortartó, kanna, kiöntő, 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyik rózsán kis lepattanással.