Herendi virág mintás porcelán ékszertartó fedéllel, kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-virag-mintas-porcelan-ekszertarto-fedellel-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyom~II2419566
2419566
11156
397
Leírás: Herendi virág mintás porcelán ékszertartó fedéllel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm, d: 7,5 cm
: pelikán_kristóf